Α. Τακτικά μέλη

1. Κουμέντος Ιωάννης, κλ. ΠΕ70, Διευθυντής της Δ/νσης ΠΕ Δ΄ Αθήνας, ως Πρόεδρος
  2. Γραμματικού Καλλιόπη, κλ. ΠΕ70, Δ/ντρια του 11ου Δημ. Σχολείου Παλ. Φαλήρου, ως Αντιπρόεδρος.
  3. Βλάχου Πηνελόπη κλ. ΠΕ70, Δ/ντρια του 11ου Δημ. Σχολείου Αγ. Δημητρίου.
  4. Χατζηδημητρίου Ευστράτιος, ως αιρετό μέλος.
  5. Μαντζαβράκου Ανθή, ως αιρετό μέλος.

Β. Αναπληρωματικά μέλη αντίστοιχα

1. Κουταλέλη Ελένη, κλ. ΠΕ70, Αναπληρώτρια Προϊσταμένη Εκπ/κών Θεμάτων της Δ/νσης ΠΕ Δ΄ Αθήνας
  2. Κεχαγιάς Θεόδωρος, κλ. ΠΕ70, Δ/ντής του 2ου Δημ. Σχολείου Ελληνικού.
  3. Μαστραντώνη Παναγιώτα, κλ. ΠΕ70, Δ/ντρια του 2ου Δημ. Σχολείου Μοσχάτου.
  4. Ζέλιος Γεώργιος, ως αιρετό μέλος
  5. Χανής Δημήτριος, ως αιρετό μέλος.

ΑΠΟΦΑΣΗ ΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗΣ ΠΥΣΠΕ Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΚΛΑΔΟΥ ΠΕ61-ΠΕ60 Ε.Α.Ε. ΠΑΡΑΛΛΗΛΗΣ ΣΤΗΡΙΞΗΣ (Β΄ΦΑΣΗ) / ΤΡΟΠΟΠΟΠΟΙΗΣΗ - ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΑΝΑΠΗΡΩΤΡΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΚΛΑΔΟΥ ΠΕ60ΕΑΕ ΠΑΡΑΛΛΗΛΗΣ ΣΤΗΡΙΞΗΣ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΚΛΑΔΟΥ ΠΕ71 - ΠΕ70 Ε.Α.Ε. ΠΑΡΑΛΛΗΛΗΣ ΣΤΗΡΙΞΗΣ (Β΄ ΦΑΣΗΣ) / ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ - ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΚΛΑΔΟΥ ΠΕ71 - ΠΕ70ΕΑΕ ΠΑΡΑΛΛΗΛΗΣ ΣΤΗΡΙΞΗΣ (Α΄ ΦΑΣΗΣ)

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΚΛΑΔΟΥ ΠΕ71 - ΠΕ70 Ε.Α.Ε. ΠΑΡΑΛΛΗΛΗΣ ΣΤΗΡΙΞΗΣ (Γ΄ ΦΑΣΗΣ)

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΚΛΑΔΟΥ ΠΕ70 ΓΕΝΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (Β΄ ΦΑΣΗ)

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΚΛΑΔΟΥ ΠΕ60 ΓΕΝΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (Β΄ ΦΑΣΗ)

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΚΛΑΔΩΝ ΠΕ08 - ΠΕ11 - ΠΕ79.01 - ΠΕ91.01

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΚΛΑΔΟΥ ΠΕ70 ΓΙΑ Τ.Υ. (ΖΕΠ)

ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΚΛΑΔΩΝ ΠΕ70 - ΠΕ11 - ΠΕ06

1) ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΠΟΥ ΤΟΠΟΘΕΤΗΘΗΚΑΝ ΘΑ ΑΝΑΛΑΒΟΥΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 19-11-2018 ΣΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΠΟΥ ΤΟΠΟΘΕΤΗΘΗΚΑΝ

2) ΟΣΟΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΔΕΝ ΤΟΠΟΘΕΤΗΘΗΚΑΝ ΘΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΟΥΝ ΣΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Π.Ε. Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 19-11-2018 ΚΑΙ ΩΡΑ 9:00 Π.Μ.