ΧΡΗΣΙΜΕΣ ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ

ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ

ΠΙΝΑΚΕΣ ΒΕΛΤΙΩΣΗΣ ΘΕΣΗΣ - ΟΡΙΣΤΙΚΗΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΕ Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ

ΠΙΝΑΚΕΣ ΒΕΛΤΙΩΣΗΣ ΘΕΣΗΣ - ΟΡΙΣΤΙΚΗΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΕ Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ

ΕΝΑΠΟΜΕΙΝΟΝΤΑ ΟΡΓΑΝΙΚΑ ΚΕΝΑ

ΑΙΤΗΣΗ - ΔΗΛΩΣΗ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

Μετά την ανακοίνωση των τοποθετήσεων σε οργανικές θέσεις Γενικής Αγωγής  και Ειδικής Αγωγής για το σχολικό έτος 2018 – 2019,  οι εκπαιδευτικοί μπορούν να αιτηθούν επανεξέταση της αίτησής τους για τυχόν λάθη ή παραλείψεις  μέχρι και την Κυριακή 26/05/2019 (Αυτοπροσώπως ή με e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. )

Οι εκπαιδευτικοί οι οποίοι παρέμειναν στη Διάθεση του ΠΥΣΠΕ Δ΄ Αθήνας, μετά την Α΄ Φάση Τοποθετήσεων, μπορούν να καταθέσουν δήλωση τοποθέτησης (Αυτοπροσώπως ή με e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ) για την Β΄ Φάση των Τοποθετήσεων στα εναπομείναντα οργανικά κενά έως την Τρίτη 28 Μαϊου και ώρα 12:00.