ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ, ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΟΛΙΤΕΣ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΠΥΣΠΕ Δ΄ΑΘΗΝΑΣ, ΝΑ ΑΠΟΣΤΕΛΛΟΥΝ ΤΑ ΑΙΤΗΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΜΕΣΩ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟΥ Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ΓΙΑ ΤΑΧΥΤΕΡΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΡΟΤΕΡΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ.