Προς:
1. Νηπιαγωγούς Δημοσίων Νηπιαγωγείων Δήμων Αγίου Δημητρίου, Αλίμου, Ελληνικού-Ᾱργυρούπολης, Γλυφάδας
3. Νηπιαγωγούς Δημοσίων Νηπιαγωγείων Δήμων Καλλιθέας, Νέας Σμύρνης, Μοσχάτου-Ταύρου, Παλαιού Φαλήρου
Α. Τακτικά μέλη
Β. Αναπληρωματικά μέλη αντίστοιχα
ΑΠΟΦΑΣΗ ΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗΣ ΠΥΣΠΕ Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΟΠΣ: 6001589
Ανθρώπινο Δυναμικό και Κοινωνική Συνοχή
Η Πράξη αφορά στη στήριξη του θεσμού της Παράλληλης Στήριξης-Συνεκπαίδευσης, στην ενίσχυση των ΚΕΔΑΣΥ/ΕΔΥΣΔΕΥ, καθώς και στην υποστήριξη των μαθητών/τριών με αναπηρία ή με ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες που φοιτούν στα σχολεία γενικής και επαγγελματικής εκπαίδευσης από Ειδικό Βοηθητικό Προσωπικό (ΕΒΠ) και Σχολικούς Νοσηλευτές (ΕΕΠ-ΠΕ25), μέσω της πρόσληψης των αναγκαίων αναπληρωτών Εκπ/κών/ΕΕΠ/ΕΒΠ.