ΟΣΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΟΥ ΠΥΣΠΕ Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ Ή ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΣΠΑΣΤΕΙ ΣΤΗΝ Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ ΑΠΌ ΑΛΛΕΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΕΙΣ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΑΠΟΣΤΕΙΛΟΥΝ ΑΝΑΦΟΡΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΤΗΝ 1η ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2023 ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
ΑΝΑΦΟΡΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΣΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ